
Hotel se nalazi na prelepoj plaži Varadero,udaljen od aerodroma oko 40 km. Hotel je udaljen od centra Varadera oko 15 km i od luke sa vodenim sportovima “Marina Chapelin” oko 3 km. Ecoresort and spa se može pohvaliti privilegovanom lokacijom u prelepom delu plaže u Varaderu, i savršen je izbor za jedinstven odmor na Kubi. Savršena kombinacija beskrajne plaže i izuzetnog prirodnog okruženja čini ovaj hotel magičnim.
Gosti mogu da se opuste u 2 bazena sa dečijim bazenom,terasi za sunčanje i u ljuljaškama za ležanje(ležaljke,suncobrani i peškiri na bazenu i plaži su uključeni).Kompleks sadrži glavni restoran na bazi švedskog stola,5 a la carte restorana,snack bar i 7 barova.gostima su u ponudi frizerski salon,medicinska služba(uz doplatu),Mini club za decu(5 do 12 godina),Baby Club(1 do 4 godine) i diskoteka.
Gostima su od aktivnosti besplatno na raspolaganju fitnes,aerobik,3 teniska terena,pikado,stoni tenis,luk i strela,scuba diving,snorkling,windsurfing,pikado,bilijar,pedalina,kajak,kanu,skijanje na vodi ronilački izleti za sertifikovane ronioce. Uz doplatu:kursevi ronjenja,golf i Yhi Spa sa saunom i whirpoolom.